Liceum dla Dorosłych

Liceum dla dorosłych zaprasza absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zapisy na semestry bez wpisowego. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Liceum zaoczne

Liceum po szkole zawodowej

Uzupełniające liceum ogólnokształcące zaprasza absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum uzupełniającym trwa 2 lata, czyli 4 semestry. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Uzupełniające liceum ogólnokształcące

Gimnazjum dla Dorosłych

Nauka w gimnazjum dla dorosłych na podbudowie 6-letniej szkoły podstawowej nauka trwa 3 lata (czyli 6 semestrów).

czytaj więcej: Gimnazjum dla dorosłych

Szkoła policealna

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich do nauki na wybranym kierunku szkoły policealnej. Polecamy kierunki takie jak technik administracji, BHP, rachunkowości oraz kursy kwalifikacyjne technik logistyk i ekonomista.

czytaj więcej: Szkoła policealna

Szkoła policealna

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich do nauki na wybranym kierunku naszej szkoły policealnej lub kursów kwalifikacyjnych. Aby zostać przyjętym do szkoły policealnej, konieczne jest posiadanie wykształcenia średniego, ale matura nie jest wymagana. Kształcenie w zależności od kierunku studium trwa II, III lub IV semestry w trybie zaocznym.

Na prośbę ucznia wystawiamy bezpłatnie zaświadczenia dla ZUS, MOPR, PCS, które są przez nich honorowane.

Ogromnym plusem szkół policealnych jest bardzo niskie czesne w porównaniu do uczelni wyższych oraz przede wszystkim nauczenie skoncentrowane tylko na zdobywaniu umiejętności praktycznych na danym kierunku studium.

Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej już od 2000 roku, dzięki czemu mamy ugruntowaną pozycje na rynku edukacyjnym i możemy zagwarantować ciągłość nauki.

Proponowane kierunki szkół policealnych, zobacz szczegóły:

  • technik administracji
  • technik BHP
  • technik rachunkowości

Proponowane kierunki kursów kwalifikacyjnych, zobacz szczegóły:

  • technik logistyk
  • technik ekonomista

Nie czekaj! Trwa rekrutacja!