Liceum dla Dorosłych

Liceum dla dorosłych zaprasza absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zapisy na semestry bez wpisowego. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Liceum zaoczne

Liceum po szkole zawodowej

Uzupełniające liceum ogólnokształcące zaprasza absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum uzupełniającym trwa 2 lata, czyli 4 semestry. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Uzupełniające liceum ogólnokształcące

Gimnazjum dla Dorosłych

Nauka w gimnazjum dla dorosłych na podbudowie 6-letniej szkoły podstawowej nauka trwa 3 lata (czyli 6 semestrów).

czytaj więcej: Gimnazjum dla dorosłych

Szkoła policealna

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich do nauki na wybranym kierunku szkoły policealnej. Polecamy kierunki takie jak technik administracji, BHP, rachunkowości oraz kursy kwalifikacyjne technik logistyk i ekonomista.

czytaj więcej: Szkoła policealna

Misja Szkoły

Jesteśmy po to, by uczniowie mogli w naszej szkole kontynuować naukę, uzupełniać wykształcenie oraz podnosić swoje kwalifikacje.

Nasi uczniowie zdobywają u nas wykształcenie i umiejętności oraz poznają wartości, dzięki którym stają się bardziej samodzielni i zapewniają sobie lepszy start w życiu. W ten sposób dajemy im szansę na polepszenie jakości swojego życia.

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych uczniów, dostosowując do nich naszą ofertę kształcenia. W naszym działaniu kierujemy się brakiem uprzedzeń, otwartością na różnorodność, wyrozumiałością i elastycznością, indywidualnym podejściem do każdego ucznia oraz  wrażliwością społeczną.

Osiągamy to obserwując  stale zmieniające się trendy  w   szkolnictwie i dopasowując do nich profil naszej szkoły oraz kierunek i programy kształcenia. Aby zapewnić naszym uczniom jak najwyższy poziom oferowanych zajęć, zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Tworzymy nieliczne klasy po to, by zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia. Sprawdzamy trafność i celowość naszych działań  badając poziom spełnienia oczekiwań naszych uczniów.

Dbamy również o naszych pracowników umożliwiając im podnoszenie kwalifikacji zawodowych, badając ich motywację, zadowolenie z warunków, atmosfery i komfortu.