Liceum dla Dorosłych

Liceum dla dorosłych zaprasza absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zapisy na semestry bez wpisowego. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Liceum zaoczne

Liceum po szkole zawodowej

Uzupełniające liceum ogólnokształcące zaprasza absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum uzupełniającym trwa 2 lata, czyli 4 semestry. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Uzupełniające liceum ogólnokształcące

Gimnazjum dla Dorosłych

Nauka w gimnazjum dla dorosłych na podbudowie 6-letniej szkoły podstawowej nauka trwa 3 lata (czyli 6 semestrów).

czytaj więcej: Gimnazjum dla dorosłych

Szkoła policealna

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich do nauki na wybranym kierunku szkoły policealnej. Polecamy kierunki takie jak technik administracji, BHP, rachunkowości oraz kursy kwalifikacyjne technik logistyk i ekonomista.

czytaj więcej: Szkoła policealna

Kurs prawa konsumenckiego

Szkolenie/Kurs Prawo konsumenckie (4 h)

To krótkie szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą poznać prawa i obowiązki konsumentów (a także sprzedawców) oraz wiedzieć jak z nich skutecznie korzystać. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się co zrobić gdy kupisz wadliwą rzecz, jak prawidłowo korzystać z rękojmi i gwarancji, w jaki sposób możesz odstąpić od umowy oraz jak bezpiecznie robić zakupy w Internecie.

W czasie szkolenia mogą Państwo skorzystać z darmowej porady prawnej.

Kurs jest prowadzony przez aplikanta radcowskiego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i jednocześnie pracownika Biura Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Poznaniu.

Koszt : 125 zł/os. (min. 10 os.)
Koszt: 100 zł/os (pow. 10 os.)