Liceum dla Dorosłych

Liceum dla dorosłych zaprasza absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zapisy na semestry bez wpisowego. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Liceum zaoczne

Liceum po szkole zawodowej

Uzupełniające liceum ogólnokształcące zaprasza absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum uzupełniającym trwa 2 lata, czyli 4 semestry. Egzaminy semestralne i okres wakacyjny bez opłat.

czytaj więcej: Uzupełniające liceum ogólnokształcące

Gimnazjum dla Dorosłych

Nauka w gimnazjum dla dorosłych na podbudowie 6-letniej szkoły podstawowej nauka trwa 3 lata (czyli 6 semestrów).

czytaj więcej: Gimnazjum dla dorosłych

Szkoła policealna

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich do nauki na wybranym kierunku szkoły policealnej. Polecamy kierunki takie jak technik administracji, BHP, rachunkowości oraz kursy kwalifikacyjne technik logistyk i ekonomista.

czytaj więcej: Szkoła policealna

Kurs podstaw prawa

OFERTA (Jedyna w Poznaniu!!)

Krótkoterminowy Kurs - Podstawy prawa (Edycja I) jest skierowany do osób, które nie miały styczności z prawem lub które chciałyby prawo lepiej zrozumieć. Stanowi również znakomite przygotowanie dla wszystkich tych, którzy wiążą swoją przyszłość z administracją, ekonomią, prawem, polityką, czy bankowością. Celem kursu jest także podniesienie świadomości prawnej jego uczestników, tak by zrozumieli obowiązujący porządek prawny i posiadali umiejętność  sprawnego poruszania się w nim. Dokładamy wszelkiej staranności, aby wiedza uzyskana podczas kursów była wiedzą pewną i przydatną, dlatego nasz kurs jest prowadzony przez doświadczonych prawników w oparciu o aktualny stan prawny.

[Ważne!!!] W czasie kursów mają Państwo możliwość korzystania z darmowej pomocy prawnej! 

Na kursie zostaną omówione w sposób ogólny podstawowe gałęzie systemu prawa: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne oraz prawo pracy, jednakże same zajęcia będą składać się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej.

Po naszym kursie będą Państwo między innymi:

  • znali podstawowe zagadnienia prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy
  • poprawnie formułowali  pisma procesowe (np. pozew)
  • wiedzieli czym różni się umowa zlecenia od umowy o pracę
  • wiedzieli  jak odwołać się od decyzji administracyjnej
  • potrafili rozróżnić składanie zeznań od składania wyjaśnień

Cały kurs odbywa się cyklicznie co 3 miesiące. Zajęcia będą odbywać się w środku tygodnia w godzinach popołudniowych w bloku czterogodzinnym lub w weekendy w zależności od decyzji grupy.

(10 uczestników)
Cena: 599 zł (jednorazowo)
Cena: 220 zł w ( 3 raty )

(Powyżej 10 uczestników)
Cena: 539 zł (jednorazowo)
Cena: 185 zł  (3 raty)

Kursy kończą się wydaniem certyfikatu potwierdzającym zdobytą przez Państwa wiedzę.